Alar Karisest sai Nigeeria riigikontrolli mentor

Toomas Mattson | 03.08.2015 | 10:52

Teksti suurus: [-A] [+A]

Keel: EST | RUS | ENG

Print

ABUJA-TALLINN, 3. august 2015 - Riigikontrolör Alar Karis on järgmise kevadeni Nigeeria riigikontrolli mentor, konsulteerides sealse kõrgeima auditiasutuse juhtkonda juhtimise valdkonnas. Karis kutsuti mentoriks Rootsi ja Aafrika ingliskeelsete riikide kõrgeimate auditiasutuste ühisprogrammi raames, programmis soovis osaleda 56 kandidaati, kes esindasid 9 Aafrika riiki.

"Nigeeria riigikontrollis on probleemiks mitte niivõrd auditispetsiifilised professionaalsed oskused, vaid organisatsiooni efektiivseks juhtimiseks vajalikud suhtlemisoskused ning juhtide omavaheline suutlikkus koostööd teha," nentis Alar Karis, kes eelmisel nädalal Nigeeria riigikontrollis esimese mentorluse kursuse andis.

Lisaks Karisele osalevad Rootsi-Aafrika ühisprogrammis Leedu endine riigikontrolör Giedre Svediene, kes valiti juhendama Botswana riigikontrolli, Rootsi riigikontrolli esindaja Jan Landahl abistab Keeniat, Magnus Lindell, samuti Rootsi riigikontrollist, on mentoriks Sierra Leones, Margareta Åberg Rootsi riigikontrollist aitab Lõuna-Aafrika vabariigi riigikontrolli ning André van Ommeren Hollandi riigikontrollist on juhendajaks Zambia riigikontrolli juhtkonnale.

Programmi eesmärgiks on arendada Aafrika ingliskeelsete riikide riigikontrollide juhtide strateegilise tasandi juhtimise oskusi. Programmi koordineerib ja kulud katab Rootsi riigikontroll.


Toomas Mattson
Riigikontrolli kommunikatsiooniteenistuse juhataja
+372 640 0777
+372 513 4900
[email protected]
[email protected]
www.riigikontroll.ee
www.facebook.com/riigikontroll
www.twitter.com/riigikontroll
 

  • Postitatud: 03.08.2015 10:52
  • Viimane muudatus: 14.04.2016 15:51
  • Viimane ülevaatus: 14.04.2016 15:51

Alar Karis konsulteeris Nigeeria riigikontrolli juhtkonda juhtimise valdkonnas.

Riigikontroll

Lisamaterjalid

Välislinke

Veel uudiseid