Varasemad riigikontrolörid

Eesti Riigikontrolli on selle asutamisest 1918. aasta lõpus juhtinud seitse täievolilist parlamendi nimetatud riigikontrolöri, praegune riigikontrolör Alar Karis on kaheksas.

Riigikontrolörid on olnud ametis:

Mihkel Oviir (25.02.2003-06.04.2013)

Juhan Parts (09.06.1998–08.10.2002)

Hindrek-Peeter Meri (20.11.1990–30.10.1997)

Karl Johannes Soonberg/Soonpää (26.07.1929–10.07.1940)

Johannes Friedrich Zimmermann (16.11.1926–10.07.1929)

Karl August Einbund (aastast 1935 Kaarel Eenpalu) (01.07.1919–30.07.1920)

Aleksander Oinas (06.01.-08.05.1919 ja 17.03.1921–16.11.1926)